Kurs Fitness Dog.

Zajęcia kondycyjne dla psów.

Fitness Dog to trening ogólnorozwojowy dla psów dostosowany do wieku i możliwości konkretnego czworonoga. Główne zalety treningu to: poprawa kondycji, wzmocnienie mięśni i propriocepcji (czucia głębokiego), budowanie relacji z opiekunem oraz zwiększenie zakresu ruchu w stawach. Psy, które regularnie trenują fitness rzadziej kaleczą łapy i uczą się szybciej przechodzić z pobudzenia do wyciszenia, co znacząco poprawia funkcjonowanie psa w codziennym życiu.

Fitness Dog to trening przeznaczony dla wszystkich osób chcących zadbać o kondycję psa. Niesie wiele korzyści dla zespołów trenujących agility. Jest doskonałym uzupełnieniem treningów sportowych. Wpływa na zmniejszenie ryzyka kontuzji, zwiększa wydolność i wytrzymałość czworonoga, co pozwala osiągnąć lepsze efekty na zawodach.

Psi fitness polecany jest również dogoterapeutom. Umiejętności nabyte w trakcie kursu można wykorzystać podczas zajęć ruchowych z dziećmi, na terapii integracji sensorycznej, w gabinecie fizjoterapeutycznym czy też podczas zajęć edukacyjnych.

Nasi Absolwenci Rocznego Kursu Dogoterapii uczestnicząc w treningach Fitness Dog dostaną pakiet dodatkowych ćwiczeń do wykorzystania w swojej praktyce dogoterapeutycznej.

Termin:

Ustalany indywidualnie z zainteresowanymi osobami, tel. 514 155 511

Miejsce:

Białystok

Cena:

500 zł / 6 zajęć

Formularz zgłoszeniowy:

    Wybierz kurs: