O nas

JAK PSA UŻYĆ, BY NIE ZUŻYĆ
– ABY PIES WSPÓŁPRACOWAŁ A NIE SŁUŻYŁ.

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego zajmującą się dogoterapią. Działamy na rzecz poprawy sytuacji psów pracujących. Prowadzimy zajęcia edukacyjne i terapeutyczne z udziałem psów. Organizujemy inspirujące kursy i szkolenia dla dogoterapeutów oraz przygotowujemy psy do uczestnictwa w zajęciach. Ponadto, przygotowujemy psy przewodniki osób niewidomych.

Aby działać potrzebujemy Twojego wsparcia.

W 2014 roku wydaliśmy książkę „Dogoterapia – prawdy i mity” propagującą właściwe standardy prowadzenia zajęć terapeutycznych i edukacyjnych z udziałem psów. Publikację można zamówić mailowo pod adresem psiusmiech@gmail.com. Cena to 29,90 zł + ewentualne koszty wysyłki.

W grudniu 2015 roku kolejna książka ujrzała światło dzienne. „Agata i tajemnice psiego świata” to publikacja skierowana do dzieci, rodziców i dogoterapeutów. Porusza tematykę związaną z bezpiecznym zachowywaniem się w obecności psów. Więcej o książce dostępne w zakładce Aktualności. Publikację można zamówić mailowo pod adresem psiusmiech@gmail.com. Cena to 29 zł + ewentualne koszty wysyłki.